Şirintepe Mahallesinde Ramazan Eğlencesi

MyEskisehir tarafından 9 Ağustos 2011 tarihinde yazılmıştır.

Tepebaşı Belediyesi’nin ramazan programı mahallelerde verilen iftarlarla ve eğlencelerle devam ediyor. 8 Ağustos 2011’de bu sefer iftar ve eğlencenin adresi Şirintepe Mahallesiydi. Yaklaşık 600 kişinin katılımıyla gerçekleşen iftar yemeğinin ardından Tepebaşı Belediyesi’nin eğlencesiyle halk çoşkulu bir akşam yaşadı.

Ramazanın vazgeçilmez eğlenceleri arasında yer alan Hacivat – Karagöz, Orta Oyunu, Aşuk ile Maşuk izleyenlerin beğenisini kazandı. Ardından sahneye çıkan Mine Sağlam söylemiş olduğu türkülerle eğlenceye katılanları çoşturdu.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, vatandaşların Ramazan ayını tebrik ederken,  ?Sizleri çok seviyoruz. Ramazan günlerinde sizlerle birlikte olmak bizim için de çok güzel? şeklinde konuştu.

8 sene önce yazılmıştır.
"Şirintepe Mahallesinde Ramazan Eğlencesi" bu yazı 9 Ağustos 2011 tarihinde saat 21:17 sularında "Eskişehir Etkinlik" kategorisinde yayınlanmış olup "MyEskisehir" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3.489 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    © 2011 My Eskişehir. Tüm Hakları Saklıdır.