Eskişehir Kentpark Plajı

MyEskisehir tarafından 30 Haziran 2012 tarihinde yazılmıştır.

Eskişehir Kent Park sınırları içerisinde kalan plajdır. İçerisinde plaj, soyunma kabinleri, porsuk nehrinin ıslahıyla mümkün kılınan yüzme alanı ve olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır. Her yıl Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından plajın yüzmeye açılma tarihleri belirlenmektedir.

Eskişehir Kentpark Plajı 2012 Açılış Tarihi

Kentpark Plajı bu sene 1 Temmuz 2012 tarihinde açılacak ve halkın kullanımına sunulacaktır. Yaz sezonu boyunca açık olacak plaj, sabah 10.00 – akşam 18.30 saatleri arasında hizmet verecek.

Kentpark Plaj Giriş Fiyatları

Kentpark plajı için giriş ücretleri 2012 yılı için şu şekilde belirlendi;

Hafta içi 5 TL, Hafta sonu 7,5 TL

Kentpark Yüzme Kursları

Kentpark plajında yüzme kursları hizmetide verilmektedir. Bu yıl Temmuzun ilk haftasında başlayacak olan ve hafta içi her gün, yaş gruplarına göre gerçekleştirilecek olan yüzme kurslarına 6 yaş üstü herkes katılabiliyor.

6 ? 17 yaş arası kursiyerlerin 40 lira, 17 yaş üstü kursiyerlerin ise 60 lira kayıt ücreti ödeyerek katılabilecekleri yüzme kurslarına kayıt yaptırmak isteyenlerin Kent Park açık yüzme havuzuna başvurmaları gerekiyor.

My Eskisehir Dip Not : Yüzme kurslarına kayıt yaptırmak istiyorsanız acele davranmanızı tavsiye ediyorum. Geçen yıl kursa katılmak isteyipte kontenjandan dolayı kursa kayıt yaptıramayan var.

7 sene önce yazılmıştır.
"Eskişehir Kentpark Plajı" bu yazı 30 Haziran 2012 tarihinde saat 13:28 sularında "Eskişehir Parklar" kategorisinde yayınlanmış olup "MyEskisehir" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 108.380 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 1 Yorum Yazılmıştır
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. erdoğan dedi ki:

   çok güzel vay beee kabul ediyorum

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  © 2011 My Eskişehir. Tüm Hakları Saklıdır.