Eskart

MyEskisehir tarafından 2 Temmuz 2011 tarihinde yazılmıştır.

Eskart, Eskişehir’de şehiriçi taşımacılığında kullanılan bir karttır. Bu kartla birlikte beldiye otobüslerine ve Eskişehir’in hafif raylı tramvay sistemi olan Estram’a binerek gideceğiniz yere yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca Eskart’ın bir avantajı olan 60 dakika içinde aktarma yapma imkanı bulabilirsiniz.

Eskart ile aktarma yapmak

60 dakika içerisinde farklı güzergahlarda bulunan tramvaylara yada tramvaydan otobüse yada otobüsten tramvaya aktarım yapabilirsiniz. Bu süre içinde ikinci binmiş olduğunuz toplu taşıma aracına ücret vermez veya kullandığınız eskart tipine göre çok cüzi bir miktar ödemiş olursunuz.

Eskart Fiyatları

Bir defaya mahsus olarak Eskart bedeli olarak 6 Tl alınmaktadır. Bundan sonraki her kullanım için tam 1,40 Tl, öğrenci için 0,95 Tl ödenir.

8 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Eskart" bu yazı 2 Temmuz 2011 tarihinde saat 15:47 sularında "Şehir İçi Ulaşım" kategorisinde yayınlanmış olup "MyEskisehir" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9.538 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    © 2011 My Eskişehir. Tüm Hakları Saklıdır.